Ga jij een reis naar de Dominicaanse Republiek maken en wil je praktische feiten over het eiland weten? In dit blog lees je alles over de Dominicaanse Republiek!
Aantal inwoners
10.499.707 (2020)
Continent
Noord- Amerika
Hoofdstad
Santo Domingo de Guzmán
Oppervlakte
48.192 km²
Munteenheid
Dominicaanse peso
Officiële landstaal
Spaans

Rijden ze links of rechts in Dominicaanse Republiek?
In de Dominicaanse Republiek rijden ze rechts.
Heb je een reisstekker nodig in de Dominicaanse Republiek?
In de Dominicaanse Republiek gebruiken ze de stekker van het type A en B.
Je hebt in de Dominicaanse Republiek wel een reisstekker nodig.
Gedetailleerde informatie over de elektriciteit in de Dominicaanse Republiek:
Netspanning: 110 V / Frequentie: 60 Hz
In sommige landen heb je geen wereldstekker nodig en in andere landen heb je wel een wereldstekker nodig. Als je naar een land gaat waar je wél een reisstekker nodig bent, dan is het verstandig een universele reisstekker te kopen.
- Koop hier een universele wereldstekker.
- Ten opzichte van Nederland zit er een groot verschil in de netspanning. Voor bepaalde apparaten heb je een spanningsomvormer nodig.
- Ten opzichte van Nederland is er een verschil in frequentie. Bij bepaalde apparaten vraagt dit mogelijk om extra aandacht.
- Lees ook – Welke soorten stekkers zijn er in het buitenland?

Belangrijk: check altijd de actualiteit
Er kan elke dag in een land iets veranderen. We proberen de website in dat geval bij te werken als dat nodig is. Toch blijft het belangrijk zelf de verantwoordelijkheid te nemen en de actualiteiten te checken van het land.